EGYXOS Enerji İçeceği ve JACK FORCE enerji içeceği olarak şirketimizin en önemli misyonu; kaliteden ve inovasyondan ödün vermemesidir. Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarına da devam etmektedir. Yeni bir ürünü tüketicilerin beğenisine sunmadan önce; hedef kitlenin damak zevkine uygun en doğru lezzete ulaşabilmek için yüzlerce deneme yapıyor, ardından; tüketici için en kullanışlı ve yenilikçi ambalajları oluşturuyoruz. Bunun sonucunda da EGYXOS Enerji İçeceği ve JACK FORCE enerji içeceği olmak üzere her iki markamızda'da sektörde pek çok ilke ve başarıya imza atmaya devam ediyoruz.

#ENERJİ İÇECEĞİ  #EGYXOS #ENERGYDRINK #ENERJİİÇECEĞİ #PRİVATELABEL #BEVERAGE #JACKFORCE #ENERJİİÇECEĞİ

#AUSTRIA #GERMANY #DUBAI #BELDIUM #RUSSIA #NIGERIA #VENEZUELA # EGYXOSENERGYDRINK #EGYXOSENERJIICECEGI #TURKEYENERGYDRINK #TÜRKİYEENERJİİÇECEĞİ #MERSİNENERJİİÇECEĞİ #HATAYENERJİİÇECEĞİ #ADANAENERJİİÇECEĞİ #GAZİANTEPENERJİİÇECEĞİ #SURİYENERJIICECEĞİ #REYHANLIENERJİİÇECEĞİ #DUBAİENERJİİÇECEĞİ #IRANENERGYDRINK #ISTANBULENERJİİÇECEĞİ #JACKFORCEENERJİİÇECEĞİ #TÜRKİYEREDBULL #TÜRKİYEBAISON #TÜRKİYEMONSTER #BAHREİNENERGYDRINK #KATARENERGYDRINK #SAKARYAENERGYDRINK #SAKARYAENERJIIÇECEĞİ #İZMİRENERJİİÇECEĞİ #AUSTRIAENERGYDRINK # CROWNBEVERAGE #CANPACK #MEYVESUYUHATAY #MEYVESUYUADANA #TAURINEENERGY #GINSENGENERGY #+18ENERGYDRINK 


BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ? 


BE A DISTRIBUTOR 

EGYXOS ENERGY DRINK will always support its customers with marketing initiatives, trade incentives, and sales support materials.

So take advantage of these opportuities and become a Egyxos distributor

* Terms and conditions Apply